Konopná kosmetika - Angelos
M�te dotaz?

Konopná kosmetika

Konopná kosmetika ...

 

 • Zobrazit vše | Stránky: 1 2 Další »
 • Regenerační konopná mast 70%

  Kosmetika » Konopná kosmetika

  Regenerační konopná mast 70%

  Balení: 150 ml

  Mast je vhodná ke každodenní péči o suchou a ekzematickou pokožku. Vhodná je zejména k večernímu ošetření pleti. Mast rychle vsakuje.

  (podrobnosti získáte po rozkliknutí obrázku)

  Cena:193.00CZK
 • Konopné mléko s rakytníkem a rašelinou na křečové žíly

  Kosmetika » Konopná kosmetika

  Konopné mléko na křečové žíly

  Balení: 200ml

  Kompozice aktivních látek přináší účinnou pomoc při problémech s křečovými žilami. Konopný olej zvyšuje přirozenou bariérovou funkci pleti. Rakytníkový olej pokožku hojí, regeneruje a zvláčňuje. Huminové kyseliny z rašeliny působí na pleť hydratačně, regeneračně a revitalizačně. Směs aktivních extraktů a silic pomáhá tlumit bolesti křečových žil, pomáhá upravovat tonus cév a zesiluje elastickou vrstvu cév.

  Cena:193.00CZK
 • NATURA hydratační mýdlo

  Kosmetika » Konopná kosmetika

  NATURA hydratační mýdlo

  Balení: 100g

  Mýdlo je ideální pro mytí všech typů pokožky včetně citlivé nebo podrážděné pokožky. Účinně čistí a zklidňuje aknózní pokožku, zjemňuje suchá a hrubá místa. Po umytí je pokožka jemná a vláčná.

  (podrobnosti získáte po rozkliknutí obrázku)

  Cena:99.00CZK
 • RegeMa krém

  Kosmetika » Konopná kosmetika

  RegeMa krém

  Balení: 50g

  RegeMa krém s výrazným regeneračním účinkem pro pokožku se specifickými nároky na péči. Certifikovaná přírodní receptura synergicky kombinuje konopný olej s léčivými extrakty z rostlin, které tradiční sibiřská medicína používá pro hojení ran a nemocí kůže jako je suchá, rozpraskaná pokožka při atopii, hojicí se jizvy a popáleniny, proleženiny, bércové vředy a kožní problémy u diabetiků. RegeMa je vhodná pro děti i dospělé, snadno se roztírá, rychle zvláčňuje pokožku a výrazně urychluje její regeneraci.

  Cena:199.00CZK
 • Exema zklidňující krém

  Kosmetika » Konopná kosmetika

  Exema zklidňující krém

  Balení: 50g

  Exema zklidňujicí krém s pH 4,7 pro lokální ošetřování citlivých, svědivých míst na pokožce. Certifikovaná přírodní receptura krému s mírně kyselým pH je ideální pro doplňkovou péči při akutních problémech se svěděním kůže a při projevech ekzémů u dospělých. Krém se snadno roztírá a rychle zmírňuje projevy svědění, pálení, zarudnutí pokožky. Používejte pouze pro místní ošetření svědící pokožky, až do odeznění problému.

  Cena:194.00CZK
 • Konopka mast

  Kosmetika » Konopná kosmetika

  Konopka mast

  Balení: 75g

  Konopka mast pro celodenní péči o velmi suchou, drsnou a šupící se pokožku u dětí i dospělých. Certifikovaná přírodní bio receptura neobsahuje vodu, syntetická barviva, parfémy ani konzervanty, vazelínu nebo minerální oleje. Díky tomu nezamezuje konopka mast přístupu vzduchu k pokožce a vyhovuje tak i nárokům péče o pokožku s projevy atopie nebo psoriázy. Mast se dobře roztírá, rychle zvláčňuje a zklidňuje suchou a citlivou pokožku a vytváří na pokožce účinný ochranný film, který ji chrání proti nadměrnému vysušování a vzniku prasklin, drsných, zarudlých nebo svědících míst.

  Cena:199.00CZK
 • Zobrazit vše | Stránky: 1 2 Další »